Reklamos kanalai


„Stand up“ reklamos agentūra parinks optimaliausią kanalą jūsų informacijai skleisti. Jei tokio nerasime – sukursime. Klaipėdoje mūsų sukurti reklamos kanalai jau gerai pažįstami:

 

Stendai daugiabučiuose – reklamos kanalas, esantis arčiausiai jūsų klientų namų. Tvarkinguose informaciniuose stenduose laiptinėse ar jų prieigose Klaipėdos ir Kauno gyventojams perduodame svarbiausią informaciją. Šiam mūsų sukurtam reklamos kanalui jau 7-eri metai ir tai iki šiol yra trumpiausias kelias pasiekti daugiabučių gyventojus, išsaugant jų privatumą ir efektyviai parduodant jūsų paslaugas.

 

Reklama lauko stenduose neabejotinai pasiekia vartotojus. Jei kitais būdais pristatomų produktų reklamas žmonės gali „išmesti“ ar „išjungti“, išvengti lauko reklamos beveik neįmanoma. Lauko stendai yra įrengti strategiškose vietose, tad reklamą juose mato didelis kiekis žmonių - ir pėstieji, ir vairuotojai. Reklama lauko stende yra geras sprendimas ieškantiems ilgalaikės produkto ar įmonės įvaizdžio reklamos. Galime pasiūlyti įvairiausias lauko reklamos galimybes tiek mieste, tiek užmiestyje ar magistraliniuose keliuose. Parinksime labiausiai jums tinkantį variantą, atsižvelgdami į reklamuojamo gaminio ar įmonės specifiką.

 

Žurnalas „Vestuvės“.

Tai vienintelis periodiškai spausdinamas žurnalas Lietuvoje vestuvių tema. Specializuotas leidinys, pasiekiantis tikslinę auditoriją- vestuves planuojančias poras ir pobūvių organizatorius.

 

Media planavimas laikraščiuose, žurnaluose ir kitose žiniasklaidos priemonėse. Jei norite, kad jūsų reklama būtų efektyvi, būtina sudaryti media planą. Mūsų specialistai gali sudaryti tvarkaraščius kur, kada ir kokiose žiniasklaidos priemonėse galėtų būti reklamuojamas jūsų produktas ar paslauga, numatyti kokiu būdu skleidžiama informacija geriausiai pasiektų tikslinę vartotojų grupę ir būtų efektyviausia. Sudarius planą, jums nereikės jo įgyvendinimu rūpintis patiems. Už jus tai galėsime padaryti mes - „StandUP" komanda.