Dizaino dirbtuvės


Kuriame dizainą, kuris sudomina ir parduoda.  

Logotipo dizainas turi didžiausią įtaką įmonės įvaizdžiui, todėl prieš kuriant ar atnaujinant įvaizdį reikėtų pradėti nuo jo kūrimo. Būtina sąlyga - logotipas turi atspindėti jūsų veiklą. Sukūrus logotipą, sekantis žingsnis - ženklodaros gido sukūrimas. Ženklodaros gidas (brandbook'as) padės išlaikyti įmonės firminį stilių tolygų ir pastovų visuose įmonės dokumentuose ir reklamose.

Firminis stilius. Pirmas įspūdis yra labai svarbus jūsų verslo sėkmei.  Originalus firminis stilius padės jums tinkamai reprezentuoti įmonės veiklą. Firminis stilius tai: logotipas/ženklas, spalvos, šriftai, grafiniai elementai, vientisas stilius.

Dizainas. Geras jūsų įmonės produkto ar paslaugos dizainas atneš akivaizdžios naudos jūsų verslui. Kad ir kokį reklamos platinimo kanalą pasirinksite didžiausias efektas bus pasiektas tik turint gerą dizaino idėją. Įsitikinti, kad sukurtas dizainas veikia galima sekant pardavimų augimą. Dizaino sėkmė priklauso nuo dizainerio sugebėjimo sudėlioti informaciją ne tik patraukliai, bet ir taip, kad ji būtų lengvai skaitoma, pastebima. Reklama – ne meno kūrinys, ji turi parduoti.

Prekės ženklo kūrimas. Įvedant į rinką naują produktą, jums reikia susikurti naują prekės ženklą. Tinkamas prekės ženklas turi sukelti asociacijas, vien tik paminėjus vieną ar kitą žodį, pamačius kokį ženklą ar tam tikras spalvas. Mes konsultuojame, patariame ir kuriame jūsų naują prekės ženklą.

Žurnalų, katalogų kūrimas. Turime nemažą patirtį kuriant ir spausdinant žurnalus, prekių katalogus. Mūsų sukurti leidiniai: žurnalai "Jūsų vestuvės", "Lengvai", BIG2 sezoniniai prekių katalogai, "Klaipėda tours" turistams skirti gidai. Galime pasiūlyti visas paslaugas nuo idėjos iki jos įgyvendinimo: pavadinimo ir konsepcijos sukūrimas, fotosesijų rengimas, dizaino paslaugos, partnerių paieška, spaudos darbai.